Zdroj: https://www.istargate.cz/novinky/prvni-gameplay-ze-hry-stargate-timekeepers  •  Vydáno: 27.12.2021 20:48  •  Autor: George

První gameplay ze hry Stargate: Timekeepers

První gameplay ze hry Stargate: Timekeepers

Vývojáři ze studia CreativeForge Games představili na akci Home of Wargamers - Winter Edition novinky a gameplay video z připravované hry Stargate: Timekeepers.

Bude se jednat o real-time taktickou strategii, ve které budete hrát za šest postav (ne všechny najednou). Jak již bylo dříve řečeno, hra bude dějově navazovat na konec sedmé sozóny Hvězdné brány (Stargate: SG-1), kde velitelka Eva McCain podporovala SG-1 v bitvě o Antarktidu, při hledání zbraně Antiku. Tým Evy McCain se bude následně snažit navázat spojenectví s Unasy, ale při boji proti Goa'uldovi Dolusovi bohužel uvízne v časové smyčce. Kromě Evy McCain mezi postavy hry patří také sniper Max Bolton, špión Sam Watson, operátor dronů Derreck Harper, bojovnice Jaffů A’ta a poslední příslušnice rasy Unas Xugga.

Hra by měla přejít do bety na přelomu března a dubna příštího roku a vyjít by mohla téhož roku v průběhu léta. Více informací najdete na Steamu nebo Vortex.cz.