SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky, Modifikace do her

Stargate: Event Horizon v1.0

Stargate: Event Horizon v1.0
Název: Stargate: Event Horizon
Mód pro: Star Wars: Jedi Academy
Verze: 1.0
Jazyk:

Popis: Stargate: Event Horizon obsahuje celkem 6 map: Hatak Ship, SGC-Tokra, Atlantis-P4M1249, P3X1259, Battle Over Antarctica a Daedalus x304. Také do hry přidá nová menu, přizpůsobení SG, přizpůsobení Goa'uldů, skiny a mnoho dalšího.

Instalace:

1. Aktualizujte hru na verzi 1.01.

2. Extrahujte soubor SGEH.exe do složky GameData ve složce se hrou.

3. Extrahujte všechny .pk3s soubory do složky se hrou.

Velikost: 728,50 MB Download
Web: sg-eh.jkhub.org

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Ahoj je to pekny chci se jen zeptat jest bude aktualizace.
odpověděl(a)
avatar
...nove mapy atd.
icon odpověděl(a)
George
Myslím, že by další mapy měli v budoucnu přibýt.
, Hi guys! odpovědět
avatar
Hi guys! I am lead developer of the mod. The reason the mod isn't working is you are launching it via sgeh.exe well don't. Launch jamp.exe and the mod should work. Also this is an old release so get the updated release here: http://www.moddb.com/mods/sg-event-horizon-tc/downloads/stargate-event-horizon-v10 if you have any further issues let me know by posting here: http://www.moddb.com/mods/sg-event-horizon-tc/downloads/stargate-event-horizon-v10 and I'll do the best to help you. I apologize for any inconsistencies you may have had.
icon odpověděl(a)
George
Hi, I updated the download link today.
, Hi guys! odpovědět
avatar
Ahoj kluci! Já jsem vedoucí vývojář mod. Důvod, proč mod nefunguje je to spouštíte přes sgeh.exe dobře ne. Zahájení jamp.exe a mod by měl fungovat. Také se jedná starou verzi tak si aktualizovanou verzi zde: http://www.moddb.com/mods/sg-event-horizon-tc/downloads/stargate-event-horizon-v10 Pokud máte jakékoliv další otázky, dejte mi vědět vyvěšením zde: http://www.moddb.com/mods/sg-event-horizon-tc/downloads/stargate-event-horizon-v10 a udělám nejlépe pomoci vám. Omlouvám se za inconsistancies, kterou jste měli.
icon odpověděl(a)
George
Ahoj, dnes jsem aktualizoval odkaz ke stažení.
, - odpovědět
david246msi
Sakra já si to chci zahrát! 7 ale nemám tu hru a nechce se mi to stahovat abych to nestáhnul a pak by mi ten mod nefungoval stejně jako mody do gta :D
Alespon dobrej odkaz kde hru stáhnout :D
odpověděl(a)
Jack454
a jaktože ti nefunguje GTA? 10
odpověděl(a)
david246msi
Protože pokaždé když nainstaluju nějaký mod tak po načtení spadne hra ale tuhle mi ten s hvězndou bránou fungoval ale když sem to hrál tak to potom spadlo.