Zdroj: https://www.istargate.cz/novinky/system-lords-ovladnete-vesmir-i-ze-smartphonu  •  Vydáno: 4.8.2016 13:02  •  Autor: George

System Lords: Ovládněte vesmír i ze smartphonu

System Lords: Ovládněte vesmír i ze smartphonu

Už je to delší dobu, co byla zrušena oficiální Stargate hra pro chytré telefony. Nyní ale nastal čas, abychom si na smartphonech opět zahráli něco s tématikou Hvězdné brány. 13. července vyšla na Google Play hra System Lords. O jakou hru se vlastně jedná?

System Lords je strategická hra od 26 Horses Productions, ve které budete mít roli boha. Celkem máte na výběr ze čtyř ras: Goau'ldi, Furlingové, Asgardi a Onacové. Budete dobívat a spravovat planety, připojovat se k aliancím nebo je vytvářet a vést strategické bitevní plány. Hra obsahuje systém planet, kde asi polovina z nich obsahuje Hvězdnou bránu s unikátní adresou. Při dobívání planet bude možné použít pouze vesmírnou loď, ale jindy i Hvězdnou bránu.

Hlavní stránka hry System Lords

Hra ovšem není dostupná jen na Androidech. Můžete si ji zahrát na Windows (10, 8, 7, Vista, XP) nebo přes internetový prohlížeč. Stačí na hlavní stránce hry kliknout na PLAY NOW a vybrat si preferovanou platformu.

Web: www.systemlords.com