Zdroj: https://www.istargate.cz/novinky/pripravuje-se-nova-hra-na-motivy-hvezdne-brany  •  Vydáno: 11.5.2021 20:28  •  Autor: George

Připravuje se nová hra na motivy Hvězdné brány

Připravuje se nová hra na motivy Hvězdné brány

Vydavatel Slitherine oznámil, že se pracuje na hře na motivy Hvězdné brány s názvem Stargate: Timekeepers. Hru vyvíjí polské studio Creative Forge Games, které stojí za hrami jako Phantom Doctrine nebo Hard West. Bude se jednat o real-time strategii určenou pro PC.

Stargate: Timekeepers se bude odehrávat mezi sedmou a osmou sérií Stargate: SG-1. Hráč dostane možnost zapojit se do boje s Goa’uldy, zachraňovat spojence před nebezpečím a cestovat prostorem i časem. Hra bude sledovat postavy z originálního seriálu na různých misích a časech ve vesmíru Hvězdné brány. Děj bude vycházet z finále sedmé série Stargate SG-1, kde velitelka Eva McCain a její tým bojují proti Anubisovi nad ledem v Antarktidě.

Stargate: Timekeepers je první oficiálně licencovanou hrou od ukončení Stargate: Resistance. Naposledy vydanou hrou byla v roce 2013 mobilní Stargate SG-1: Unleashed.