SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE
< návrat zpět

Stargate SG-1: Unleashed rss

Stargate SG-1: Unleashed je oficiální mobilní adventura z pohledu třetí osoby od společnosti Arkalis Interactive. První verze hry, která byla určená pro jablečná zařízení s operačním systémem iOS, vyšla v březnu 2013.

Hra je rozdělena do tří epizod. Bohužel byly vydány jen dvě epizody. Důvodem bylo vyhlášení bankrotu společnosti Ordinos Studios, která byla majitelem Arkalis Interactive. Každá epizoda stojí 4,49 € a je dispozici na App Storu. Na Google Play a Amazone App Storu vyšla pouze první epizoda. Také se připravovala verze pro PC. Ta měla být dostupná přes službu Steam. Všechny fanoušky Stargate určitě potěší dabing, který udělali herci ze seriálu Stargate SG-1.

Děj hry se odehrává v době, kdy se v Mléčné dráze objevuje nový Goa'uld. Sekhmet (Lví Hlava) byla bohyně války. Byla uvězněna Goa'uldy na Zemi, protože vybízela k povstání proti vládci soustavy Ra. Po tisíci letech unikla a zjistila, že Goa'uldi byli zničeni SGC. Nyní chce zpět svou sílu a vrátit nadvládu v galaxii Goa'uldům.

Galerie


Screenshoty ze hry

Videa

Teaser Teaser Gameplay trailer Gameplay trailer
Richard Dean Anderson (making of) Richard Dean Anderson (making of) Christopher Judge (making of) Christopher Judge (making of)

Novinky


MGM zrušilo práva na hru Stargate SG-1: Unleashed

MGM zrušilo práva na hru Stargate SG-1: Unleashed

Máme pro Vás velmi špatnou zprávu. Další z oficiálních her zřejmě nebude dokončena. MGM totiž zrušilo práva na hru Stargate SG-1: Unleashed (informoval o tom SG-Portal.eu). Důvodem byl bankrot společnosti Ordinos Studios, pod kterou patří i společnost Arkalis Interactive, která tuto hru vyvíjela.

Z celkem naplánovaných tří epizod byly vydány dvě. Šance, že se dočnáme vydání druhé epizody pro Android, třetí epizody i verze pro PC, je velmi malá. Vše záleží na MGM.

Autor: George  •  Vydáno: 30.11.2013 19:40  •  Přečteno: 5548x  •  Komentářů: 10

Stargate SG-1: Unleashed Episode 2 už letos na podzim

Stargate SG-1: Unleashed Episode 2 už letos na podzim

Ano je to tak. Už tento podzim se dočkáme druhé epizody hry Stargate SG-1: Unleashed. Na promo obrázku je vyobrazena Samantha Carterová, jak utíká před zombies. Tak uvidíme, jak bude pokračovat příběh našich hrdinů z týmu SG-1 a jestli se jim podaří odvratit hrozbu v podobě Goa'ulda Sekhmet.

Autor: George  •  Vydáno: 25.8.2013 15:26  •  Přečteno: 8266x  •  Komentářů: 10

Stargate SG-1: Unleashed - recenze

Stargate SG-1: Unleashed - recenze

Minulý týden ve čtvrtek vyšla první epizoda mobilní hry Stargate SG-1: Unleashed. Hra zatím vyšla pouze pro jablečná zařízení s operačním systémem iOS. Majitelé Androidích přístrojů se hry dočkají do 15 dní (informoval SG-Portal.eu). Stargate SG-1: Unleashed ale není zdarma jako Stargate Command (poslední Stargate aplikace pro mobilní zařízení). Její cena 4,49 € (asi 115 Kč). Hru jsem už dohrál a nyní se s Vámi chci podělit o své dojmy ze hraní.

Autor: George  •  Vydáno: 18.3.2013 17:29  •  Přečteno: 15784x  •  Komentářů: 22

Vydání hry Stargate SG-1: Unleashed se blíží

Vydání hry Stargate SG-1: Unleashed se blíží

Příští týden výjde oficiální mobilní hra Stargate SG-1: Unleashed, kterou také jako Stargate Command vyvíjí Arkalis Interactive. Jedná se o adventuru z pohledu třetí osoby. Mělo by jít o samostatnou hru, ale nelze stoprocentně vyloučit, že půjde o rozšíření pro aplikaci Stargate Command. Máme potvrzené informace o tom, že hru nadabovali Richard Dean Anderson (Jack O'Neill), Amanda Tapping (Samantha Carterová) a Michael Schanks (Daniel Jackson). Dá se tedy předpokládat, že hru namluvil i Christophere Judge (Teal'c).

Pro zařízení s operačním systémem iOS hra výjde 7. března a pro zařízení se systémem Android o měsíc později. Podívejte se na oficiální teaser trailer (v celém článku).

Aktualizováno 11.3.2013: Podle nejnovějších informací hra výjde 14. března.

Autor: George  •  Vydáno: 26.2.2013 20:17  •  Přečteno: 7714x  •  Komentářů: 12