SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky

Na Kickstarteru můžete podpořit hru inspirovanou Hvězdnou bránou

Na Kickstarteru můžete podpořit hru inspirovanou Hvězdnou bránou

V těchto dnech máte možnost na Kickstarteru podpořit hru Ancient Rings, která je inspirována Hvězdnou bránou. Za touto MMORPG hrou stojí vývojáři z 26horses, kteří vytvořili online hru System Lords. Autoři slibují, že se nejedná o vesmírnou MMO, kam byste se přihlásili a zjistili, že tam není co dělat, vyjma prvních 5 minut, během kterých byste vyzkoušeli všechny zajímavé věci. Na této hře se pracuje už 2 roky. Herní mechanismy jsou dokončeny a nyní je čas na vytváření světů, misí a dalšího hratelného obsahu.

Ve hře vás čeká prozkoumávání nových planet a civilizací na různých úrovních vývoje. Každá planeta bude mít vlastní příběh a některé budou zasazeny do příběhu celé galaxie. Cestovat bude možné bránou, ale také loděmi. Nejedná se o náhodně generovaný obsah, všechny světy byly ručně vytvořeny a byl kladen důraz na příběhovost, jak je to nejvíce možné.

Early Accessu budou k dispozici 3 planety a hra vydaná v květnu bude mít 6 a více planet. Cílem je vydávat několik planet každých pár měsíců. Prioritou má být kvalita, nikoliv kvantita.

Hru začnete na planetě Nekkar na pozemské základně Delta. Základna už nemůže být v kontaktu se Zemí, kvůli nedávnému velkému útoku na Zemi neznámým utočníkem. Můžete si vybrat mezi 4 různými postavami: kapitán, zrádce, velitel nebo odpadlík.

Má to ale i pár háčku. Hra bude zpoplatněna 20 dolary měsíčně. A je otázka, jak to bude s autorskými právy. Hra se sice snaží vyhýbat obsahu Hvězdné brány, ale velmi se mu blíží.

Více o Ancient Rings na stránkách Kickstarteru.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , Wohoo odpovědět
Noriax/Khan
Tak projekt má uspěch a pokoril hranici !!!!
icon odpověděl(a)
George
Byl jsem upozorněn, že se nejedná o hru čistě na motivy Hvězdné brány, jen se tak tváří. V budoucnu by tedy mohl nastat problém s autorskými právy.
, Předplatné odpovědět
Petr Spáčil - KraftmanCZ
Doufám, že jsem celý jejich komentář správně pochopil.

Hru jsem měl chuť nakopnout asi 20 $, ale bohužel, bude-li ve hře měsíční předplatné, o hru nemám zájem. Jako student si musím rozmyslet, kam dám peníze a kam ne a tohle mě hodně mrzí, vypadá to super a doufám, že se jim to podaří, ale měsíční předplatné bych snížil.

Snad to však jako hra opravdu dopadne dobře.
icon odpověděl(a)
George
No, raději jsem to připsal do článku, kdyby to náhodou někdo přehlédl.
odpověděl(a)
MajorMajkl
Rád bych to měl ale 20 $ měsíčně je šílené..... 7 8