SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE

Hry

Stargate SG-1: Unleashed

Stargate SG-1: Unleashed je oficiální mobilní adventura z pohledu třetí osoby od společnosti Arkalis Interactive. První verze hry, která byla určená pro jablečná zařízení s operačním systémem iOS, vyšla v březnu 2013.

Stargate Command

Stargate Command je oficiální Stargate aplikace pro smartphony a tablety, kterou vyvíjí společnost Arkalis Interactive. V aplikaci se můžete projít po SGC, prohlédnout si artefakty a k dispozici jsou i dvě minihy (v budoucnu budou přibývat). V první minihře si zahrajete golf, který známe z oblíbené epizody Časofá smyčka. Pokud si chcete zabojovat s Goa'uldy a Replikátory, tak si kupte minihru Teal'c's Revenge.

Stargate Resistance

Stargate Resistance je první a jedinou oficiálně vydanou hrou na motivy Hvězdné brány. Jedná se o rychlou multiplayerovou online střílečku z pohledu třetí osoby. Hra vyšla v únoru 2010, ale špatná finanční situace způsobila, že byla v lednu 2011 zrušena.

Stargate Worlds

Stargate Worlds je MMORPG (Multiplayer Massive Online Role-Playing Game) hra, na které pracovalo Cheyenne Mountain Entertainment patřící společnosti FireSky. Protože se na této hře pracovalo dlouho, byla "narychlo" vydána hra Stargate Resistance (2010). V roce 2011 Cheyenne Mountain Entertainment podlehlo finančním potížím a hra Stargate Worlds nikdy nevyšla.

Stargate Network

Stargate Network je francouzský projekt, který připravuje dvě hry - Stargate Network: Milky Way a Stargate Network: Awakening. Obě hry budou dostupné zdarma. Partnery tohoto projektu jsou Cerulean Entertainment, Stargate No Limits a Phoenix Interactive Inc. (tvůrce modifikace Stargate Space Conflict).

Stargate Atlantis Adventures

Stargate Atlantis Adventures je připravovaná česká multiplayerová online hra z pohledu FPS. Ve hře si vytvoříte vlastní postavu, vyberete povolání a stanete se členem Atlantidy. Čekají na Vás singleplayerové i multiplayerové mise, ve kterých budete spolupracovat s jinými hráči.