SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE

Online hry

StarGate Online

StarGate Online je česká browser hra na motivy seriálů Stargate SG-1 a Stargate Atlantis. Vaším úkolem je pomoci své rase k vítězství nad ostatními rasami.

Stargate Universe Game

Stargate Universe Game je hra, ve které se z vás stane kapitán vesmírné lodi Destiny. S ní budete zkoumat hluboký vesmír, vynalézat technologie a obchodovat s civilizacemi na různých planetách. Hlavním úkolem je ovšem zachránit posádku Destiny.

Stargate-Game

Stargate-Game je nejpopulárnější česká browser hra na motivy Hvězdné brány. Na výběr máte ze tří her. První dvě (Stargate SG-1 a Stargate Atlantis) jsou založeny na spolupráci hráčů. Třetí hra (Stargate Odyssey) funguje na systému všichni proti všem.

Galaxi Online

Galaxi online je česká browser hra, ve které hrajete za vámi zvolenou rasu. Hlavním prvkem hry je spolupráce mezi uživateli. Díky ní hráči dosáhnou cíle hry. Tím je vítězství vaší rasy v herním věku, který trvá zpravidla 1,5 měsíce.

Stargate Webgame

Stargate Webgame je česká browser hra, ve které si můžete zahrát v galaxii Mléčná dráha nebo Pegas. Na výběr mate ze 17 ras. Můžete se prosadit jako generálové, ministři nebo mocní vůdci herních ras.

Stargate: Final War

Online hra ve stylu Stargate Atlantis. Poznámka: Nutná instalace

Články o online hrách