STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE

Online hry

StarGate Online

StarGate Online je česká browser hra na motivy seriálů Stargate SG-1 a Stargate Atlantis. Vaším úkolem je pomoci své rase k vítězství nad ostatními rasami.

Stargate-Game

Stargate-Game je nejpopulárnější česká browser hra na motivy Hvězdné brány. Na výběr máte ze tří her. První dvě (Stargate SG-1 a Stargate Atlantis) jsou založeny na spolupráci hráčů. Třetí hra (Stargate Odyssey) funguje na systému všichni proti všem.

Galaxi Online

Galaxi online je česká browser hra, ve které hrajete za vámi zvolenou rasu. Hlavním prvkem hry je spolupráce mezi uživateli. Díky ní hráči dosáhnou cíle hry. Tím je vítězství vaší rasy v herním věku, který trvá zpravidla 1,5 měsíce.

Stargate Webgame

Stargate Webgame je česká browser hra, ve které si můžete zahrát v galaxii Mléčná dráha nebo Pegas. Na výběr mate ze 17 ras. Můžete se prosadit jako generálové, ministři nebo mocní vůdci herních ras.

SGColonies

SGColonies je hra typu OGame. Při registraci si můžete vybrat ze 4 ras: Lidí, Goa'uldu, Antiků a Wraithů. Každá rasa má jiné výhody. Nejlepší na tom je, že jsou tam téměř všechny lodě ze Stargate! Každé 3 měsíce přibude něco nového. Neváhej, přijď si zahrát a staň se nejsilnějším ve vesmíru SGColonies.

Goa'uld Game

Goa'uld Game je česká browser hra na motivy seriálu Stargate SG-1. Aktuálně je hra v verzi beta.

Stargate - Time to sacrifice

Stargate - Time to sacrifice je anglická hra na Facebooku.

Stargate: Final War

Online hra ve stylu Stargate Atlantis. Poznámka: Nutná instalace

Flash hry

Články o online hrách