STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky

Nový trailer Stargate: Origins

Nový trailer Stargate: Origins

Na webu StargateCommand byl zveřejněn nový trailer k seriálu Stargate: Origins, mimo jiné zde lehce nastínili i obsah hlavní dějové linie, zde je krátký výňatek:

Buďte 15. února svědky premiéry příběhu Hvězdné brány, který vás vezme na úplny začátek. V roce 1939 se Profesor Paul Langford a jeho dcera Catherine stále snaží najít tajemství starověkého artefaktu nalezeného před více než deseti lety v Egyptské poušti. [...]

 

Troufám si říct, že nastala chvíle, na kterou jsme my, fanoušci Stargate, čekali už dlouhou dobu. Ve čtvrtek 15. února bude odvysílána první z celkem desíti epizod, které budou mít po deseti minutách. Stačí jen doufat, že o seriál bude dostatečně velký zájem, aby studio MGM pokračovalo v tomto projektu.

 Trailer: 

 

Celá zpráva: Stargate Command (Může obsahovat spoilery!)


Pro zajímavost, je to téměř 24 let od premiéry filmu Stargate.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Ohodnocení SG:O odpovědět
MajorMajkl
Takže, shlédnul jsem všechny tři díly Stargate:Origins a samozřejmě nemůžu to plně z recenzovat , když to ještě není celé...
Tak příběh je docela jednoduchý rozhodně se nevyrovná původnímu filmu Stargate , ale kvalita je perfektní ,docela jsem se u toho i zasmál,ale celé mě to připadá jako kdyby to dělali všechno narychlo a některé scény se mi zdáli trochu odfláklé, ale jak jsem psal není to ještě celé a můj názor se může potom změnit. A pokud de o angličtinu tak u epizod jsou anglické titulky a ty se docela snadno dají pochopit takže bych se nebál že tomu někdo nebude rozmět, ale kdyby tomu přecejen někdo nerozumněl titulky české si můžete stáhnout na webu SG-Portal (jak už jsem psal v minulém komentáři) No brána je dodělaná do posledního detailu a je to opravdu paráda (ikdyž je zvláštní, že se dá spustit pomocí jednoho vojenského Jeepu je to nádhera) Nebudu tady podrobně popisovat příběh, protože ti co toto budou číst to ještě nemuseli vidět a já bych nerad zkazil zážitek ze seriálu.

Určitě se podívejte (stargatecommand.co) jsou tedy dostupné 3 epizody, které trvají okolo 10 minut.
Včera to měli přístupné pouze Američané a dnes už je to dostupné i pro nás.

Takže přeji příjemnou zábavu u sledování SG:O.
s pozdravem Michal.
, Významná SG událost ! odpovědět
MajorMajkl
je to super Stargate nevyšel už hodně dlouhou dobu,a proto je to velmi významná SG událost. 5 5
Viděl jsem úplně všechny epizody a filmy ale protože stargate neměl pokračování tak si to pouštím pořád dokola, ale i tak mě to baví... (Je to téma ,které nomrzí 5 )
A web SG-Portal už pracuje na CZ titulkách !
http://sg-portal.eu/prvni-tri-epizody-stargate-origins-jsou-venku-titulky.html
, STARGATE ORIGINS odpovědět
avatar
Kde to budu moct sledovat???