STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky

Projekt nové Hvězdné brány se rozpadl

Projekt nové Hvězdné brány se rozpadlUž je to nějakou dobu, co bylo oznámeno, že se dočkáme filmové trilogie Hvězdná brána. Dnes ovšem přišla smutná zpráva. V rozhovoru pro Empire Magazine řekl Dean Devlin (spoluautor Hvězdné brány), že se projekt rozpadl.

"Několik měsíců to vypadalo dobře, ale nyní to příliš dobře nevypadá," prozradil Devlin. Velkou část viny přisuzuje současnému filmovému průmyslu, ve kterém se vše řídí čísly a nikoliv pozorností k výslednému produktu. "To je jeden z důvodů, proč preferuji nezávislou práci," svěřil se Devlin. "Poslyšte, myslím, že kdybychom udělali Hvězdnou bránu dobře, lidem by se líbila a my mohli udělat něco opravdu dobrého. Ale kdybychom to pokazili, lidé by to odsoudili. Což by měli. Ale nechci to dělat, pokud si myslím, že bychom to pokazili a tohle je jedna z věcí, která nás drží zpátky," dodal.

Původní film z roku 1994 byl natáčen nezávisle. Současnost je ovšem jiáná. "Mohli byste pozvat několik studií, několik hlasů a mohli udělat něco svělého, ale také můžete mít něco, co neodpovídá tomu, co chcete. Tento typ spolupráce je děsivý aspekt toho všeho," poznamenal Devlin.

Nevěšme ovšem hlavu. To, jestli se Hvězdné brány dočkáme, záleží hlavně na majiteli práv, kterým je MGM.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Myslim si, že by byly dobré další filmy, ale nejlepší by bylo pokračování SG1, SGA i SGU. Doufám, jako nejspiše hodně přívznivců Hvězdné brány, k natočení čehokoliv dalšího, ale nevím jestli to potomto ''krachu" bude. Je to stejné jako všechny hry na stargate buď jsou horší nebo po beta verzi zkrachují. Osobně doufám v nalezení nového ducha u všech společností na výdobu her i soukromých tvůrců, aby vytvořili dobrou hru na motivy Hvězdné brány. 11 12 Ale neztrácejme naději vždy se někde najde, i když to třeba nečekáme. 9 1
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
Co že by se dejme tomu spojilo hodně fandů a točilo by se např. tak že by tým v USA natáčel a část v Evropě a jinde dělala postprodukci.Bylo by to náročný ale šlo by to a dle mě je větší šance na úspěch než u oficiálních zdrojů
. 13 11
Vím je to šílený , ale teoreticky by to šlo .
, - odpovědět
avatar
Doufám,že nějaký film ještě bude třeba o Atlantis, nebo pokračování SG-U. To by mohlo být ještě zajímavější než filmy o SG-1.
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
Tak ono všechny by mohlo bejt zajmaví ,ale pokračování SGU by bylo nejnapínavější.
odpověděl(a)
avatar
Brala bych pokračování SG-A i SG-U. Původní tým SG 1 bych také ráda viděla. Jack O' Neila, Teal'cka, Samanthu Carterovou, Daniela Jacksona. COKOLIV o SG. Snad se dočkáme. Snad někdo upřednostní zájmy diváků na penězi. 13
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
To že by upřednostnili diváky před prachama se nestane,na to jsou moc nenažraný.
, Neschopnost odpovědět
avatar
Prijde mi, ze vse kolem Hvezdne Brany maji na starost naprosti pitomci. Ani jednu hru nedokazali vyvinout a film jakbysmet. Strasne.
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
Nejde ani tolik o to že to jsou blbci jako o to že každýho šéfa TV a podobně zajmaj jenom S*****ý prachy 8 6 .
, - odpovědět
MajorMajkl
To si děláte srandu ? 8 8 Doufám, že se nějak problémy přeženou a hvězdná brána bude ! U StarGate jsou poslední dobou samé špatné zprávy. Ale nevěřím, že by to jen tak zahodili.
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
Taky mě to štve třeba když se podíváme na Stra Trek universum tak tam se fanoušci maj jak prasata v žitě 8 6
, - odpovědět
avatar
SG-A má ještě nedotočené 3 řady takže z prvních 5 jich má být celých 8 a až pak to ukončit Filmem ;)
, - odpovědět
dr-zelenka
Jedna z posledních nadějí je zase pryč.
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
Třeba se konečně vrátěj k těm nedodělanejm filmům a k SGU.Navíc rebooty starších filmů jsou většinou katastrofa.
odpověděl(a)
dr-zelenka
Tak u SGA by to chtělo zakončit filmem a nechat to už být. SGU by si zasloužilo další série v krásném duch té první. Filmu o SG1 tak jak jí známe už se rozhodně nedočkáme.
odpověděl(a)
Nikolas-Rush
Film z sg-1 co měl být měl být trochu jiný než to ostatní.