STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky

Stargate: The New Enemy

Stargate The New Enemy vytváří Mach Creation, které nám už několikkrát představilo velmi dobré hry, jako je např. SGC 3D Simulator (2007) a DHD Lost Way (2010). Tyto hry představují ukázku ze hry, která nás čeká "možná" už v tomto roce. Více v celém článku.

Už dlouho se neobjevily nové informace o vývoji SGTNE, ale nyní nastalo oživení. Po šesti měsících tvrdé práce se dostala hra do verze 4.05 beta, která šla k testrům 30.12.2010. Ti kterí hru testovali byli doslova nadšení.

Nyní se bude hra soustředit na multiplayer. Proč? Došlo k nějakému problému? Vlastně ne. Za dva a půl roku udělalo Mach Creation ve vývoji obrovský pokrok. To vedlo k vydání velmi úspěšné a kritikou chválené mini-hry DHD Lost Way, která vyšla v lednu roku 2010. Protože by vytvoření demoverze SGTNE trvalo příliš dlouho, objevila se otázka. Jak co nejrychleji udělat zábavné a hratelné demo, které by uspokojilo fanoušky Stargate? Nejlepším řešením je udělat multiplayerovou hru, ta by se nedělala tak dlouho a fanoušci by jí mohli hrát několik hodin. Hra se tedy nemění, mění se pouze její forma. Nezmizí Tau'ri ani Jaffové, jen je nebude řídit počítač, ale jiní hráči. Podle toho, že jsme dlouho neměli žádné informace o vývoji, by se dalo říct, že projekt skončil. Ale naopak. Vývoj stále probíhá a nyní bude probíhat ještě rychleji.

Co nás čeká v multiplayeru?

Budete moci cestova po různých planetách (samozřejmě pomocí brány).

Jaffové, tyčové zbraně, P90, SPAS 12, Abydos, SGC - to je jen zlomek z toho, co vás čeká v multiplayeru. Budete si moci přizpůsobit svou postavu, vybrat zbran i boha, kterému sloužíte.

Protože by bylo složité zadávat adresy ručně (jako v DHD Lost Way), bylo vytvořeno menu pro výběr adresy.

Singlplayer není zcela zrušen. Není vyloučeno, že si nebudete moci udělat nějaké mise na zdokonalení svých bojových dovedností.

Vývoj stále pokračuje a dále se testuje. Tak to vypadá, že se máme ještě hodně na co těšit.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Hra odpovědět
JirkaVBCZ
Jestli Nechcete pokračovat v tvorbě tak to dejte nekomu jinému at už je hra na světě 16 16 16
, otazka odpovědět
avatar
kdy to má vyjít? nevíte nekdo? a budeto na PC ze? :D 9
, - odpovědět
avatar
Vypadá docela dobře. 4 A nevíte někdo kdy bude plná verze ke stažení? Všude jsou jen dema 6 .
odpověděl(a)
avatar
pošli mi stránku kde se dá stáhnou nějaký demo
, - odpovědět
avatar
Doufám, že hra bude vydána ve více jazycích, třeba v Angličtině, Němčině atd.
, - odpovědět
avatar
Vypadá to docela zajímavě =)
, - odpovědět
avatar
tak to jo to už se kotel těšim 1