STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky

Stargate Universe Game - nová česká prohlížečová hra

Stargate Universe Game - nová česká prohlížečová hra1. září byla veřejně spuštěna nová prohlížečová hra na motivy Hvězdné brány, kterou vytvořil Patrik Skřivánek. Čím se tato hra liší od ostatních her tohoto typu? Je spíše singleplayerová. To samozřejmě není jediný rozdíl, ale asi nejpodstatnější.

Jak již název napovídá, Stargate Universe Game je hra na motivy seriálu Hvězdná brána: Hluboký vesmír. Každý hráč má svou Destiny a hraje svůj vlastní příběh. Ovšem všichni hráči jsou propojeni společnou herní ekonomikou a prostorem. To znamená, že mohou vzájemně obchodovat, komunikovat aj.

Hra začíná Vaším příchodem na Destiny. Jste v nezmapované části vesmíru, miliardy světelých let od Země. Cílem je zachránit svou posádku a odhalit tajemství této lodi a hlubokého vesmíru.

Stargate Universe Game

Ve hře na Vás čeká procházení Hvězdnou bránou na cizí planety, zkoumání nových kultur, obchodování s nimi, nebo s ostatními hráči. Budete hledat potřebné suroviny, prohledávat vesmír, zkoumat nové technologie, bránit se nepřátelům a mnoho dalšího. Grafické rozhraní hry je doplněno i o interaktivní prvky a animace (např. vytáční adresy na Hvězdné bráně).

Hra se aktuálně nachází v beta verzi a je zdarma k dispozici na www.sgu-game.cz.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Super odpovědět
MajorMajkl
Zatím nejzábavnější online SG hra.
Dobrá práce.... 5