SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Novinky

System Lords: Ovládněte vesmír i ze smartphonu

System Lords: Ovládněte vesmír i ze smartphonu

Už je to delší dobu, co byla zrušena oficiální Stargate hra pro chytré telefony. Nyní ale nastal čas, abychom si na smartphonech opět zahráli něco s tématikou Hvězdné brány. 13. července vyšla na Google Play hra System Lords. O jakou hru se vlastně jedná?

System Lords je strategická hra od 26 Horses Productions, ve které budete mít roli boha. Celkem máte na výběr ze čtyř ras: Goau'ldi, Furlingové, Asgardi a Onacové. Budete dobívat a spravovat planety, připojovat se k aliancím nebo je vytvářet a vést strategické bitevní plány. Hra obsahuje systém planet, kde asi polovina z nich obsahuje Hvězdnou bránu s unikátní adresou. Při dobívání planet bude možné použít pouze vesmírnou loď, ale jindy i Hvězdnou bránu.

Hlavní stránka hry System Lords

Hra ovšem není dostupná jen na Androidech. Můžete si ji zahrát na Windows (10, 8, 7, Vista, XP) nebo přes internetový prohlížeč. Stačí na hlavní stránce hry kliknout na PLAY NOW a vybrat si preferovanou platformu.

Web: www.systemlords.com

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Ujde odpovědět
MajorMajkl
No není to zlé, ale nebaví mě hry tohoto typu. Byl bych spíš rád kdyby se konečně dokončila některá z SG her. Byla by nejlepší hra, kdyby si každný vytvořil 1 planetu. Udělat si podle sebe prostředí brány a bojovalo by se z nepřáteli a nebo s normálními hráči.(týmy by se skládali také z hráčů)
No ale tohle nebo něco podobného pravděpodobně nikdy nevznikne.
A nevíte někdo jak to teď vypadá s SGAA ?
icon odpověděl(a)
George
Na SGAA se už bohužel nepracuje:
http://www.istargate.cz/novinky/hra-stargate-atlantis-adventures-byla-pozastavena
odpověděl(a)
MajorMajkl
Aha no velká škoda. Doufám, že se ještě nějáká SG hra vydá.
, - odpovědět
david246msi
Vypadá to zajímavě ale vůbec nevím jak se to hraje :D.A na tý hře Ancient Squadron se už nepracuje?
icon odpověděl(a)
George
Ještě ano. Pracovalo se na System Lords a brzy se prý vrátí k vývoji Ancient Squadron.
odpověděl(a)
david246msi
Aha.Právě že to dlouho nebylo aktualizovaný nebo nějaký info o tom tak jsem nevěděl :D Jsem zvědavej co z toho výjde :D jestli to bude dobrý a jak se to bude hrát. 7