STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE
< návrat zpět

Stargate Atlantis Adventures rss

Stargate Atlantis Adventures je připravovaná česká multiplayerová online hra z pohledu FPS. Ve hře si vytvoříte vlastní postavu, vyberete povolání a stanete se členem Atlantidy. Čekají na Vás singleplayerové i multiplayerové mise, ve kterých budete spolupracovat s jinými hráči.

Popis:

Tato hra je simulací života na Atlantidě, která se nachází v galaxii Pegasus. Na začátku hry si vytvoříte vlastní postavu (upravit můžete např. barvu vlasů, pleti či typ účesu). Dalším krokem při vytváření postavy bude výběr specializace - povolání. Na výběr bude ze 4 povolání: Vědec, technik, zdravotník a voják

Každé povolání má své klady i zápory. Výběr povolání se projeví i na vývoji hry. Bude taky možné v průběhu hry získávat kvalifikaci.

Na Atlantidě bude k dispozici mnoho místností (např. střelnice, ubikace, bar, učebny, laboratoře, tělocvična, atd.) a každá bude mít specifickou funkci. Na Atlantidě se také budou pohybovat postavy známé ze seriálu (např. dr. Radek Zelenka nebo John Sheppard), ale tyto postavy budou k dispozici pouze administrátorům.

K dispozici budou dva druhy misí. Prvním druhem jsou tzv. základní levely (questy), které jsou singleplayerové a zadávají je počítačem ovládané postavy nebo začínají použitím určitého předmětu. Druhým typem misí jsou tzv. rozšířené mise, pro které budete muset sestavit tým. V těchto misích bude pro každé povolání speciální úkol. Takže bude docházet např. k tomu, že všichni budou muset krýt technika, který bude otevírat dveře. Tohle dělá hru zajímavější a realističtější.

Web: www.sgaa.tode.cz

Novinky:

30.3.2013: SGAA: Medieval planet
23.1.2012: Nové video z připravované hry Stargate Atlantis Adventures
23.8.2010: Trailer: Stargate Atlantis Adventures


FAQ

Galerie

Hardwarové nároky

Hra Stargate Atlantis Adventures byla pozastavena

Hru Stargate Atlantis Adventures potkal podobný osud jako většinu SG her. Před chvílí se na oficiální facebookové stránce Stargate Atlantis Adventures objevilo oznámení, že projekt byl pozastaven. Můžeme jenom doufat, že se najdou lidi a projekt bude obnoven.

Zbyla na mne nemilá povinnost vám s lítostí oznámit, že byl projekt po dlouhém hledání nových lidí pozastaven z důvodu nedostatku členů vývojového týmu a jejich časových možností. O dalším postupu se bude ještě jednat. Dělali jsme co se dalo ale momentálně nás není dost na to abychom mohli v projektu pokračovat. Až se objeví něco nového, tak to sem zas napíšu. Děkuji za pochopení. (astromedia)

Videa