SG-PORTAL.eu | STARGATE HRY | GALERIE
Kategorie: Stargate Resistance

Světy

Velká válka mezi SGC a Vládci soustavy pokračuje. Goa'uldi se nyní soustředí na potlačení odporu a zahnání vojáků SGC zpět na jejich domovskou planetu, aby je tam mohli posléze zničit. Naopak vojáci SGC mají za úkol ochránit tyto planety za každou cenu. Šance jsou vyrovnané, avšak nyní nastupuje nová generace armád a právě v této generaci jste i vy! Rozhodněte o průběhu války!

 

Earth (Země) / SGC

Země / SGC

Obsazení základny SGC Goa'uldy by bylo pro Zemi rozsudkem smrti. Pokud by se totiž dokázali v SGC opevnit, přišla by Země o své posily a mimozemské zásoby. Pro zajištění bezpečnosti instalovali pozemští technici na bránu množství obranných mechanismů, ale Vládci soustavy dokázali bránou poslat silný EMP puls otevřenou červí dírou, který vyřadil nejen tyto bezpečnostní mechanismy, ale zabil i vojáky, kteří základnu bránili. Nyní sem Vládci soustavy posílají svou armádu.

Americká armáda vysílá tým, aby bránil poslední zbytky poničené základny. Pokud selžou, mohou Vládci soustavy obsadit Zemi a zajistí si nadvládu nad celou galaxií. Vyslaný tým tomu musí zabránit a zatlačit nepřátelskou armádu zpět a obsadit kontrolní místnost a získat zpět pod kontrolu hvězdnou bránu, aby mohli uzavřít Iris. Vládci soustavy musí ukořistit tři strategické body, odkud mohou zničit všechny pokusy o navrácení základny do rukou pozemšťanů!

 

Piramess / Whiteout

Piramess / Whiteout

Piramess je jednou z planet mírného světa, která je nyní zahalena v ledu a sněhu. Obyvatelé tohoto světa používají modifikované pradávné zařízení Antiků pro udržování teplého a slunečného klimatu v mezích jejich chrámových měst. Tato technologie ovládání počasí by mohla být potenciálně použita jako zbraň a Vládci soustavy o tom ví...

Typické chování Goa'uldů naznačuje, že by toto zařízení mohli využít pro obsazení a následné zotročení stovky světů s minimálním úsilím. Ale tým hrdinů z SGC dorazil právě včas, aby zabránil krádeži tohoto posvátného zařízení. Zároveň musí také získat krystal, kterým aktivují obranné systémy planety. Vládci soustavy vyhrají, pokud porazí hrdiny z SGC a získají dostatek údajů z jádra zařízení obsahující tajemství této Antické technologie.

 

Amarna / Temple (Chrám)

Amarna / Temple

Vojáci SGC přistáli na tomto světě, aby prozkoumali bohatý zdroj Naquadahu - pohonné jednotky všech vyspělých mimozemských technologií. Domorodí obyvatelé však byly na jiné straně. Řekli o nich Vládcům soustavy, kteří poslali své vlastní síly, aby odrazili lidské vetřelce.

Boj, který přichází, bude krvavým soubojem uvnitř starobylé pyramidy. Dokážete přežít? Nebo budou vaše kosti pohřbeny vedle lidí, kteří vybudovali tento ztracený chrám?

print Formát pro tisk