General-Jack-ONeill (1.3.2014 20:02) odpovědět 
Kolko druhov brán sa viskytlo v stargate ?
a: 3
b: 5
c: 6

Odpoved C (sg1 ,sga ,sgu, tolánska, superbrána, orlinová)
![[SG]Orava](/images/avatars/55/55f7321d274fe.jpg)
C++, tak zhruba som ich narátal 8 :D
1. Brána z filmu StarGate (1994)
2. normálna brána v seriály SG-1
3. Brána čo postavil Orlin
4. Brána na Tollane
5. Brána na Atlantíde
6. Niektoré brány v Pegase majú len 8 zámkov
7. Superbrána
8. Brána na Destiny
+ ak si dobre pamätám tak v SGU spomínali že brána na Destiny je iná ako ostatné...
General-Jack-ONeill (2.3.2014 11:29) 
Napisal som kolko druhov hviezdna brana zo stargate 1994 sice vizera inak ale len preto to tvorcovia serialu pozmenili ale inak je to ta ista a gta brana s 8 sevronmy je podla mna nejaka chyba lebo any raz sa v o nej nezminili ale ked to tak ma bit tak je to potom moja chyba
![[SG]Orava](/images/avatars/55/55f7321d274fe.jpg)
to máš potom asi pravdu, ja som to len tak z pamäti písal :D

Brána na Destiny je rozdielna oproti iným asi len tým, že má na seba konkrétnu adresu, žiadna pozícia.
Inak je rovnaká.

Zdar Chci se zeptat jestli neznáte stránku kde se dá koupit Garrys mod server kde bych si mohl nastavit vlastní addony atd nikde to nemůžu najít.Udělal jsem si vlastní server ale je přes hamachi a hraju tam většinou jen s kámošem protože SGVE server 1 většinou padá,někdo to schazuje velkýma loděma atd.
Tak sem si ho udělal přes hamachi jenže tam na to lidi nebudou chtít chodit protože je to přes hamachi.A já nevím kde mám sehnat server s veřejnou IP.

To bych neřekl že takhle pracuje steam že se na tebe můžou napojit lidi bez hamachi nebo veřejné ip já to zkoušel a napojit se na mě v gmodu nejde bez hamachi ani nic jiného

přímo přes gmod se mi zatim nepodařilo rozchodit soukromej server ani bez addonů (toho co to nehostoval server vzdycky vykop)

Já jsem normálně přes gmod založil server a hraju s kámošema přes hamachi

Tak jak jsem jednou napsal, že vydám novou verzi tak i vydávám Stargate Simulator v0.311. No sice je to tak trošku kopírka SN, ale snad to nebude vadit. Je potřeba mít grafickou kartu s podporou Opengl 3.1 a zrušení virtualní klávesnice je přes klávesu Esc.

Už mně to nemyslí z toho nachlazení. Zapomněl jsem odkaz.
http://ulozto.cz/xZYhxAEa/stargate-simulator-v0-311-7z

Bohužel jsem pozdě zjistil, že to vyhodí chybu u nVidia grafických karet. Nemohl jsem to zjistit, protože nemám možnost to testovat na nVidia kartě. Takže jinak budu se to snažit opravit a rád bych věděl jestli to někomu jede na novějších integrovaných Intel grafikách.

Mě to píše ERROR: Grafická karta nebo ovladač nepodporuje Opengl 3.1.

No tak to je chyba utebe protoze ti to nepodporuje graficka karta (hra je ted nekolika nasobne narocnejsi protoze tam je tuna novejch grafickejch prvku jako naprilad Dynamicke svetla, nove SGC, lepsi textury a hlavne prchod na novejsi verzi OpenGL :D) takze stare grafiky si nezaslapou

Ok, v tom případě bych chtěl poprosit autora, jestli by sem mohl přidat jeden screen ze hry.

Zde dodavam par obrazku :)
http://klukule.moowdesign.eu/sgsimscreens/0.311/
Ukazujou takove hlavni zmeny oproti predchozi verzi

Taky vás někdy s prominutím pořádně sere že stargate nemá Žádnou svoji MMORPG-ale notak maj to všichni Star-StarTrek ji má,Star Wars ji má...(Proč se o to nepostará nějaká pořádná společnost,když si to proberete v hlavě tak už by vám měli hlavou lítat parádní nápady jak udělat ze stargtate parádní MMORPG.

Nebo aspon alarm z lodě třídy daedalos nebo prometheus signál ohrožení jak to v díle grace nazvali :D

http://www.ulozto.cz/xwC7Auw/stargate-zvuky-rar

Tam to asi není stejně mě polovina z těch zvuků nefunguje protože to napíše nějakej error

Stiahni si nejaku cast v ktorej ten zvuk ja a trebars vo windows movie maker to oddel
General-Jack-ONeill (26.2.2014 8:37) odpovědět 
ja nenavidim epizodu 1x11 Tantalova muka ta epizoda znicila celi film stargate 1994
General-Jack-ONeill (26.2.2014 14:26) 
Stargate 1994 bolo otam ako jackson rozlustil tajomstvo brany a on jack kovalsky a ja neviem kto tam vsetko bol presli ako prvi branov ale toto znamena ze nic stoho nieje pravda

V jakem dile se sgc spjulo s branovn na planete s cirnou dirou

Bylo to 2x16
http://www.sg1.cz/epizody/index.htm

Dal by někdo odkaz na stažení SGC alarmů všech co tam byly?:D třeba alarm z dílu karantena SG1 06x13 když hamond spustil alarm

Chci se prosím zeptat na díl kde se v SGC přehřívala brána pomocí zařízení
![[SG]Orava](/images/avatars/55/55f7321d274fe.jpg)
2x18 - Hadova píseň (Serpent's Song)
alebo
6x01 a 6x02 - Spása (Redemption)

Jo je to spása a dokonce jsem to našel sám dřív než si to napsal :D

Da sa nekde najst stargate infinity z ceskym dabingom

Zdravim, mam problem trochu se stargate serverama do Garrys modu. KDyz chci na cesky server co je vpravo (na ten treti) tak se mi cela mapa ponori do fialova, no proste klasicke errory missing textur. To same mi dela i u Roleplay Stargate (kde navic pri napojovani na server hra pada). Nevi nekdo co s tim popripade co mam stahnout?

A ktore z toho mam stiahnut? Lebo mam ten isty problem.

Neviete preco niektore brany maju iba 8 chevnonov napriklad eplikatorska satelit s branov alebo alebo brany na prestupnej stanici
A pokial viem tak brana bere len cele objekty tak ako to ze cez branu presiel ten replikatorsky paprsok

Ano,v celém stargate jsou nedokonale detaily,to s tou branou jsem si nikdy nevšiml,ale předpokládám,že replikátoři si staví vlastní technologii,která na svou podobnost té antické má nějaké rozdíly.Myslím že neměly potřebu tam dát 9 chevronu.
A co se týče toho paprsku,myslím že jde o to,v jakém skupenství ten materiál je.Pokud jde o skupenství pevné,předmět musí projít celý.A ten paprsek je obrovský laser,takže takové světlo skřížené s plazmou.
V celém stargate světě jsou nedokonalosti př: ha'tak je trojúhelníkovitá pyramidová loď,ale v několika dílech přistává na 4 úhelné pyramidě.
2př: V SG1 Teal'c položil Apophise do brány,a ta ho pomalu vcucla,ale v Atlantis,když se jumper zasekl v bráně,zůstal stát na místě :/ prostě chyba !